هندوستان

تاریخ ثبت: 1396/11/22


India

هندوستان

پايتخت : دهلی نو

كد تلفن : 31+

واحد پول كشور  هند روپيه است

هند از شمال غربی با پاکستان؛ از شمال با چین، بوتان، نپال و تبت؛ و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌است. همچنین هند از باختر با دریای عمان و خلیج فارس، از خاور با خلیج بنگال، و از جنوب نیز با اقیانوس هند مرز آبی دارد . هند دومين كشور پر جمعيت جهان بعد از چين ميباشد . شهرهاي مهم توريستي از جمله دهلی/آگرا/ جيپور / گوا/بمبئی ميباشد ، تمدن هند حداقل 5000 سال قدمت داشته و در قرن بیستم در سطح بسیار بالایی تثبیت شده، در حالیکه دیگر ملل آسیایی با افول تمدن های خود مواجه بودند، هندی ها به خصوص آنهایی که خارج از شهر زندگی میکردند،  شکل سنتی زندگی خود را حفظ کردند. بنابراین سفر به  هند تجربه ای، همانطور که در ملل غربی دیده می شود فراموش نشدنی خواهد بود. هنگامی که وارد دهلی می شوید، با بوی دود و آلودگی هوا حس غرب را به شما می دهد جاذبه های گردشگری هند شما را تحت تأثیر قرار می دهد: تاج محل بی نظیر در آگرا و ده ها معبد زیبای دیگر، ایالت زیبا و سنتی کرالا (که اغلب به آن کشور خود خدا گفته می شود)، میراث معماری و فرهنگی غنی در راجستان و تامیل نادو ،  هندی ها به کریکت و غذاهای تند فوق العاده علاقه دارند ، چهار فصل هند شامل : سرد و خشک از ماه دسامبر تا فوریه، گرم و خشک از ماه مارس تا مه، فصل بارش از ماه ژوئن تا سپتامبر و معتدل در ماه‌های اکتبر و نوامبر است .

ویزای هند :

ویزا توریستی هند ۳ ماه اعتبار دارد و در این مدت شما ۳۰ روز می توانید در کشور هند اقامت کنید.

ویزا هند به صورت عادی حداقل ۱۴ روز کاری زمان لازم دارد.

اطلاعات وارد شده در فرم درخواست ویزا باید به صورت کاملا دقیق و صحیح وارد شود و هرگونه اطلاعات غلط و ناقص ممکن است به رد شدن ویزا بیانجامد.

مسافرینی که ویزا دریافت کردند تا ۶ ماه بعد از تاریخ اتمام ویزا نمی توانند برای دریافت ویزای جدید اقدام کنند.

برای اخذ ویزا هند هر نفر (صرف نظر از سن) باید یک پاسپورت جدا داشته باشد

هند/تورهند/تورلحظه آخری هند / تور نوروز 97 هند/توردهلی/تورآگرا/تور جیپور/تور گوا/تور بمبئی /جاذبه های گردشگری هند / تورهای ندای زرین پرواز